• JOHNATAN

טיפים לבחירת עמדת צילום

עודכן: 25 באפר׳ 2018

הכל מתחיל בצעד אחד קטן שלכם ואולי במשימה קצת לא קלה אבל מאד כיפית , שתביא אתכם בסופו של דבר לתוצאה הכי טובה מבחינתכם ולמקסימום הנאה גם בדרך וגם ביום האירוע .


לפי הכל , אתם צריכים לדעת מה הכיוון שלכם ולאן אתם חותרים בעיניין הצילום והאטרקציות באירוע .

אם אתם רוצים להשאר במסגרת הנוחה של צלם מגנטים רגיל , עמדת סלפי , או על עמדת צילום מפוארת וגדולה שלא דורשת השקעה כלכלית כ"כ גבוהה .

מה שכן , אתם לא צריכים להיות מומחים גדולים לצילום אבל כן צריכים להסתכל על כל המסביב כדי לקבל תמונה רחבה ולהתחבר בסופו של דבר לצלם, לסגנון העמדה , לסגנון העבודה של הצוות בזמן האירוע אתכם ועם האורחים שלכם .


הכנו לכם קצת טיפים כיצד לבחור עמדת צילום לאירוע שלכם , שתעזור לכם איך להתמודד עם הכל ואיך לעשות את הדרך הקלה להשגת מקסימום תוצאה אצלכם באירוע :


לבחור סגנון עמדה

אז אחרי שדפדפתם בכל האופציות שגוגל הציע לכם , אתם צריכים לעשות סטופ קטן ולעשות חושבים.

אתם צריכים לבחור את סגנון העמדה שהכי התחברתם אליהם כדי לקבל את התוצאה שהכי תשקף אתכם באירוע ובתמונות , אם זאת חתונה קיצית במרחב פתוח שבה תוכלו לשלב עמדה עם רכב אספנות , עמדת צילום של דשא סינתטי ופרחים , אם למשל אתם אנשים של קיץ אז לבחור סגנון קיצי ממש כמו עמדה עם אננסים ועוד פריטים טרופיים וקיציים שיקשטו את העמדה או בכלל אתם סגנון של להראות קצת משהו יוקרתי ולהפוך את רחבת הריקודים לסגנון של נשף ולבחור לכם עמדה נוצצת שתתן דקורטיביות יוקרתית לאירוע .


לכן תתנו דגש מה האווירה שאתם רוצים לשדר באירוע שלכם ואיך העמדה עם כל האקססוריז והפרופס תשתלב באירוע ותהפוך להיות מעוד צילום מגנטים רגיל לאטרקציה שאתם והאורחים לא תשכחו


להיפגש עם הצלם

הכימיה עם הצלם והקליק הזה בניכם לבין הצלם חשוב כמו הרמה המקצועית והתוצאה הסופית .

הדרך לקבל תוצאה מושלמת ותמונות מוצלחות שלכם ושל האורחים הן כימיה וחיבור בניכם , הצלם ,והקהל

חשוב מאד שיוצר חיבור טוב בניכם לבין צלמי העמדה כדי שתוכלו להשתחרר ולהרגיש בנוח ,להרגיש חופשיים מול המצלמה כאילו אתם מול המראה בבית, שתיווצר אווירה כזאת שתתן לכם ,לקהל וצלם להשתטות בעמדה ולהשיג תוצאה של תמונות שמספרות סיפור קטן ומצחיק שתשאיר מזכרת קומית מהאירוע שלכם .


לכן מאד חשוב ההיכרות הראשונית עם הצלם , תשקיעו מאמץ , תניעו את הרכב , תלכו תפגשו ,בדיוק כמו בדייט ראשון, הריי בסוף היום אתם רוצים עמדה חיה "ובועטת " באירוע ולא עמדה עייפה שלא תמשוך את הקהל


לבקש לראות עבודות מאירועים אחרונים

אז אחרי שנבחר הסגנון והקונספט שמדבר אליכם ,סגנון העמדה , ואחרי שקיבלתם "ויז'ן " קטן מה יהיה אצלכם באירוע , תבקשו לראות את תיק העבודה של צלמי העמדת צילום וככה תוכלו גם לשלול צלמי עמדות צילום שלא התחברתם אליהם באופן המקצועי .

יכול להיות שתהייה עמדה שלא כ"כ התחברתם אליה , פתאום מנפיקה תוצאה מעולה שכן אהבתם ולהפך,לכן חשוב לראות קצת מהתוצאות הסופיות מאירועים קודמים .


חשוב לציין שעמדת צילום היא שונה מ"עמדת סלפי" - בעמדת סלפי אין אנשי צוות שמניעים את הקהל ויוצרים מעין סיפור לכל תמונה והתמונה שמתקבלת היא או דיגיטלית או ממצלמה שלא באיכות של צלם. לעומת זאת בעמדת צילום חיה , יש צלם ואיש צוות שעובדים ביחד כדי לשנע את הקהל וליצור מעין סיפור

קטנטן לתמונה , וכאן איכות המצלמה ואיכות הצילום נכנסים לתמונה .


לקבל הצעת מחיר

השוק רחב מאד בכל מה שקשור לעמדות צילום ומסך לבן אבל תלוי מאד באיכות הצלם ואיכות המזכרת שאתם מקבלים בסוף האירוע בהתאם למחיר .

בכל מה שקשור למסך הלבן, מסך ירוק ועמדות סלפי יש המון ספקים בשוק והמחיר משתנה בגלל איכות הצילום והמזכרת , מה שאין ככה בעמדות הצילום המיוחדות לאירועים. רוב חתני וכלות האירועים רוצים משהו מיוחד,מעין אטרקציה שונה ,משהו שישאיר טעם טוב ומזכרת מגניבה מהאירוע בלי השקעה כספית כ"כ גבוהה

לכן אתם צריכים לעשות את השיקול הכלכלי אם תהיו מוכנים להשקיע עוד קצת מבחינה כלכלית ולקבל תוצאה ומזכרת לשנים עם תמונות שלא ישכחו .


וחשוב לזכור תמיד , האירוע הוא שלכם , והוא צריך להשאיר מזכרת לכם ולאורחים שגם בעוד כמה שנים יזכרו

עמדות צילום לאירועים | מסך לבן | אטרקציות לאירועים
עמדות צילום לאירועים | מסך לבן | אטרקציות לאירועים

0 תגובות