• JOHNATAN

שאלות נפוצות לפני שסוגרים עמדת צילום לחתונה...

אז החלטנו שבא לנו להיות מיוחדים עם העמדת צילום באירוע שלנו...נכנסנו לגוגל והתחלנו לחפש אבל קפצו לא מעט אופציות..איך נדע איזה עמדה הכי תרים לנו את האירוע ?

קודם כל ציוד צילום, חשוב לדעת שהצלם עובד עם מצלמה מקצועית וציוד נלווה ברמה גבוהה, הדרך הטובה ביותר לגלות את זה היא בעצם לשאול את הצלם מספר שאלות פשוטות כגון...ניתן לפתח את התמונות לאחר הצילום ? האם אתה משתמש בתאורה חיצונית מקצועית ? עדשות שנותנות מענה של קלואז' אפים ותמונות בזוויות פתוחות שמכסות את כל הנוכחים בתמונה ?

אחר כך נעבור לציוד הדפסה , היום יש 2 סוגי הדפסות תמונה בשוק... האחת מדפסת דיו סטנדרטית ופשוטה + למיניצה של התמונה, והאופציה השנייה היא מדפסת תרמית.אז מה ההבדל בין הדפסה תרמית לכל השאר ?

נדבר קודם על האופציה של מדפסות דיו..כמו שאתם בטח מבינים דיו זה משהו שדוהה עם הזמן ולמינציה זה משהו שמתקלף אז לכל אלה ששואלים האם התמונה דוהה ? ואם המגנט מתקלף ? זה יכול לקרות רק בסוג ההדפסה הזה.

תזכרו מדפסת דיו משמשת אותנו בבית להדפסת מסמכים ושנרצה לפתח תמונה בדרך כלל נלך לאיש מקצוע בתחום.

מהי מדפסת תרמית ?

מדפסת תרמית זו בעצם מדפסת לפיתוח תמונה, בידוק כמו שאנחנו שולחים את התמונות למעבדה לפיתוח תמונות הפעולה היא זהה.

התמונה לא תדהה אלא אם כן היא תהיה בשמש לאורך זמן ממושך, בנוסף אין שום תהליך של למיניצה מה שמבטל את האפשרות לקילופים, לכן נכון להיום זו האופציה המקצועית ביותר לפיתוח תמונות באירוע שלכם!אז מי הם הצוות שמפעיל את העמדת צילום ?

הצוות מורכב מ-2 אנשים, האחד הוא צלם מקצועי והשני הוא איש מגנטים האחראי על כל עניין פיתוח התמונות וההגשה שלהם לאורחים בזמן האירוע.

וכמובן שלכל אחד מהם יש תפקיד שונה וכל אחד מהם בעל כישורים שונים, נתחיל בצלם כי בואו נהיה כנים אם הוא לא יעשה את העבודה כמו שצריך לא יהיה לנו מה לפתח (:

הצלם חייב להיות בקיא בכל הציוד שהוא עובד איתן (מצלמה,תאורה)

בנוסף הוא חייב להיות מנוסה בצילום כדי לתת מגוון רחב של זוויות והעמדות מדליקות בעמדה שלכם, כי זה מה שהופך את התמונה לחיה ושמחה יותר, והדבר החשוב ביותר הוא נמצא שם כדי לקבל את האורחים, והוא חייב לדעת שהאווירה בה הוא עושה זאת משפיעה מאוד על החוויה שלהם ועל התוצר הסופי.

נעבור די בזריזות על תפקידו של האיש מגנטים באירוע נשמע לכם פשוט אה ? מגיע הבחור חותך את המגנטים ופה זה נגמר..אז לא!

העובד מאחורי הקלעים צריך לדעת להקל על הצלם את העבודה בחלק מהזמן הוא יהיה בעמדת הצילום כדי להגיש לאורחים את האקססוריז הרלוונטיים לתמונה לסדר את העמדה שתמיד תהיה מתוקתקת ומזמינה, ובסופו של דבר לדעת למיין את החומר שהוא מקבל מהצלם כדי שהתמונות היפות ביותר יהיו מודפסות וכמה שפחות אנשים יגידו "איזה באסה לא יצאתי פה משהו"
מה היא הייחודיות של העמדת צילום ?

ללבוש כובע או משקפיים זוהרות ולהצטלם כל אחד יכול לבד אבל איפה הייחודיות ? אז נרצה לחפש עמדת צילום שמגיעה עם מגוון רב של אקססוריז מגניבים שכל אחד יכול להתחבר ויגרמו לחיוכים וזיכרון אצל האורחים ובנוסף נרצה עמדה מרשימה שתתפוס את העיניים של הקהל וגם תהיה מעוצבת בצורה דקורטיבית שלא תהיה כמו קיר תקוע באמצע האולם.

אוקי עכשיו אפשר כבר לסגור עמדת צילום לאירוע ולהיות בראש שקט שכל אורח יחזור עם זיכרון בלתי שגרתי מהאירוע שלנו
עמדת צילום לאירוע מסך לבן
עמדות צילום לאירועים

0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול